محل تبلیغات شما

نهال گردو ژنوتیپ برتر، با بالاترین کیفیت در کشور در نهالستان مهندس سعید قاسمی ( نهالستان پالیز )

نهالستان بسیار معتبر و کم نظیر مهندس سعید قاسمی یکی، از معدود تولیدکنندگان ژنوتیپ های بسیار با کیفیت در کشور است

عملکرد گردو

عملکرد انواع نهال گردو ژنوتیپ برتر در نهالستان بسیار معتبر و کم نظیر مهندس سعید قاسمی یکی، از معدود تولیدکنندگان ژنوتیپ های بسیار با کیفیت در کشور است که به جد می توان گفت، احاطه ی کاملی بر تولید نهال انواع نهال گردو ژنوتیپ برتر در شمال غرب کشور دارد. این مرکز بسیار تخصصی با میانگین تولید سالیانه ی 600 هزار اصله، از برترین ژنوتیپ های بسیار مرغوب گردو، مبدل به یکی از مراکز اصلی تامین هر نوع نهال و بذر گردو در ایران شده است.

 

خصوصیات نهال گردو ژنوتیپ برتر

انواع نهال گردو ژنوتیپ برتر تولید شده در مرکز بسیار تخصصی مهندس سعید قاسمی ( نهالستان پالیز ) دارای خصوصیاتی منحصر به فرد هستند. سابقه بسیار طولانی و کم نظیر این نهالستان که با بیش از نیم قرن تجربه ، تامین کننده ی انواع نهال گردو می باشد، مبین قدرت بسیار بالای این نهالستان و نادر بودن خصوصیات گردو های این نهالستان در کل کشور است.

مشخصات گردو

هر یک از انواع نهال گردو ژنوتیپ برتر، که در این نهالستان تولید می شود دارای خصوصیاتی بسیار منحصر به فرد است . از انواع این ژنوتیپ ها می توان به انواعی چون گردوی پیوندی ، نهال گردو فرنور ،  نهال گردو هارتلی، گردو کانادایی، گردو فرنت، گردو فرانکت، گردو سنجوو،  نهال گردو روند، گردو خوشه ای اسراییلی، گردو چندلر، گردو تو سرخ، گردو پکان، گردو پدرو، گردو لارا آمریکایی،  و نهال های پیشنهادی شما مشتریان گرامی، اشاره نمود که در نوع خود بسیار کم نظیر و منحصر به فرد هستند.

انواع نهال گردو ژنوتیپ برتر ، که در پهنه ی وسیع و ده هکتاری این نهالستان تولید می گردد ، هر یک دارای ارتفاع نهال گردو ی خاصی هستند

ارتفاع نهال گردو

در خصوص ارتفاع نهال گردو هایی که در این نهالستان تولید می گردد، باید به این نکته توجه داشت که با توجه انواع نهال گردو ژنوتیپ برتر ، که در پهنه ی وسیع و ده هکتاری این نهالستان تولید می گردد ، هر یک دارای ارتفاع نهال گردو ی خاصی هستند. به نحوی که می توان میانگین این نهال ها را از حدود 70 سانتی متر تا دو متر با تلرانس حدودا 5 تا 10 درصدی، دسته بندی کرد.

میزان باردهی گردو

همان طور که اشاره شد این ژنوتیپ ها تقریبا اکثر انواع ژنوتیپ های گردو را در بر می گیرد. به همین علت هر یک دارای میزان باردهی گردو خاص خود هستند. اما کیفیت بسیار بالای این ژنوتیپ ها، شما را در مورد میزان بازدهی این نهال ها کاملا مطمئن می نماید و به طور کل می توان گفت که انواع نهال گردو ژنوتیپ برتر که در این نهالستان کاشت می گردد ، از لحاظ باردهی با برترین انواع آن در کشور برابری می نماید و در بسیاری از ژنوتیپ ها متوسط باردهی ، از میزان استاندارد کشور هم بالاتر است.

 نحوه کاشت ،داشت، نهال گردو

کشاورزان و باغداران عزیز، با توجه به گوناگونی انواع نهال گردو ژنوتیپ برتر در این نهالستان، به خوبی به نحوه کاشت هر یک از این نهال ها آشنایی دارند. اما برای راهنمایی دقیق تر ، در مورد هر یک از انواع نهال گردو ژنوتیپ برتر ، می توانید به وب سایت مهندس سعید قاسمی مراجعه نمایید .

در مورد نگهداری و داشت این ژنوتیپ ها، نیز دستورالعمل های خاصی وجود دارد که به راحتی با مراجعه به وب سایت نهالستان مهندس آرمین قاسمی ( نهالستان پالیز ) به نحوه های آنها دسترسی داشته باشید و چگونگی داشت و نگهداری هر یک از انواع نهال گردو ژنوتیپ برتر این نهالستان، نکات ضروری و لازم را به دست آورید.

نگهداری و داشت این ژنوتیپ ها، نیز دستورالعمل های خاصی وجود دارد که به راحتی با مراجعه به وب سایت نهالستان مهندس سعید قاسمی

خصوصیات درخت گردو

گوناگونی نهال گردو ژنوتیپ برتر در نهالستان پالیز، خصوصیات درخت گردو های نوع نهال گردو ژنوتیپ برتر را، بسیار متنوع نموده است . اگر بخواهیم در مورد هریک از این نهال ها و انواع نهال گردو ژنوتیپ برتر ، تولید نهالستان پالیز ، خصوصیات درخت گردو را ذکر نماییم ، نیاز به مطلبی بسیار طولانی خواهیم داشت که از حوصله ی این مقاله بیرون است. اما همان گونه که عنوان گردید ، شما به راحتی می توانید با مراجعه به وب سایت نهالستان پالیز، ویژگی های انواع این نوع نهال گردو ژنوتیپ برتر ، را شناسایی نمایید.

 ارتفاع درخت گردو

انواع نهال گردو ژنوتیپ برتر دارای ارتفاع درخت گردو، و چگونگی رشد خاصی هستند. به عنوان مثال نهال گردوی چندلر ارتفاعی کوتاه تر از ژنوتیپ گردو کانادایی دارد. اما به طور کلی گردو دارای درختی تناور و قوی و در اکثر موارد با ارتفاع بیش از 20 متر در دوران بلوغ خود می باشد.

عملکرد نهال گردو

کیفیت انواع نهال گردو ژنوتیپ برتر تولید شده در نهالستان مهندس سعید قاسمی ( نهالستان پالیز ) به حدی بالا است که این تولید کننده ی انواع نهال گردو را برای اولین بار در کشور، به مرکزی بسیار تخصصی و علمی تبدیل نموده که کلیه ی محصولات نهال گردو ژنوتیپ برتر ، را با بالاترین کیفیت، به مشتریان تحویل می نماید.

خرید نهال گردو

برای اطلاع از به روز ترین قیمت نهال گردو ژنوتیپ برتر ، می توانید به وب سایت مراجعه فرمایید یا با روابط عمومی شرکت معتبر بزرگ و بسیار مشهور نهالستان مهندس سعید قاسمی؛ ارتباط برقرار کنید و علاوه بر آگاهی از، آخرین قیمت انواع ژنوتیپ برتر ، از مشاوره ی کارشناسان زبده ی ما نیز بهره مند شوید.

 


نهال فروشی پالیز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی